درآمد هر درخت گردو

درآمد هر درخت گردو

 

امروزه خرید نهال گردو و کاشت نهال گردو به‌عنوان یکی از موضوعات جذاب و پرسود در حوزه کشاورزی مطرح است. رشد چشمگیر درآمد هر درخت گردو توجه افراد زیادی را به سمت احداث باغ گردو جلب کرده است.
گردو یکی از مرغوبترین خشکبارهای ایران است که در سال‌های اخیر قیمت این خشکبار رشد چشمگیر و قابل توجه‌ای داشته‌ است. همین موضوع باعث شده تا افراد زیادی به دنبال خرید نهال گردو و احداث باغ گردو باشند.

قطعا نهال گردو پس از به ثمر نشستن سودآوری زیادی خواهد ‌داشت. از نکات مهمی که هنگام خریداری نهال گردو باید به آن توجه داشت می توان به شرایط اقلیمی، نوع خاک، بازار خرید، قیمت نهال گردو و… اشاره کرد.
نهال گردو در صورتی که شرایط اقلیمی منطقه شما سردسیر و یا متعادل رو به سرد باشد، گزینه ای بسیار عالی برای کاشت و رسیدن به درآمد قابل توجه است. در این مقاله به بررسی کامل سود و درآمد هر درخت گردو می‌پردازیم. همراه ما باشید.

جهت مشاوره رایگان در خصوص میزان درامد هر درخت گردو، بر اساس اب و اقلیم هوایی خود، همین الان تماس بگیرید.

نهالستان ارغوان نهال

سود و درآمد هر درخت گردو چقدر است؟

از نظر اقتصادی، شما با داشتن سرمایه‌ای متوسط و اولیه برای احداث باغ می‌توانید با خرید نهال گردو و کاشت آن در سال اول به باردهی محصول رسیده و سرمایه اولیه خود و حتی بیشتر از آن ‌را نیز به دست آورید.
گردو محصولی است که در کشور ما مخاطب زیادی داشته و برای مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین گردو در خارج از مرزهای کشور نیز بسیار پرطرفدار بوده و ایران نیز در این زمینه یکی از صادرکنندگان موفق محسوب می‌شود.

امسال (سال 1401) برای خرید نهال گردو حدودا باید بین 20 تا 160 هزار تومان هزینه کنید. نهال گردو به آبیاری و سمپاشی کمی نیاز دارد که بعد از گذشت سه تا چهار سال باردهی آن آغاز می شود. هرچند برخی از ارقام زودبازده از سال اول هم باردهی خود را آغاز می کنند و با گذشت زمان میزان باردهی درخت گردو بیشتر هم می شود.

سود و درآمد هر درخت گردو

درخت گردو بالغ هرسال حدودا 70 تا 100 کیلوگرم محصول می دهد. همچنین قیمت انواع آجیل باتوجه به تورم و قیمت ارز متغیر است.
اگر میانگین قیمت نهالی که خریداری کرده اید را 70 هزار تومان در نظر بگیریم اگر 100 نهال خریداری کره باشید مجموعا 7.000.000 هزینه کرده اید.
امسال قیمت گردو در حدود 120 هزار تومان است. حال تصور کنید در سال سوم هر درخت حداقل 50 کیلوگرم محصول بدهد، حال شما 600.000.000 تومان برداشت کرده اید. به این نکته توجه کنید که با گذشت زمان میزان باردهی درخت بیشتر می شود و با افزایش تورم قیمت گردو هم بیشتر می‌شود. به این ترتیب درآمد هر درخت گردو نیز برای شما بیشتر می‌شود. به نظر شما میزان درآمدتان در سال هفتم به چه مقدار می رسد؟!

درآمد باغ گردو

اگر تصمیم شما، برای احداث باغ گردو و کسب درآمد از درخت گردو قطعی است، در قدم اول نیاز به شناسایی و خرید نهال گردو مناسب دارید. انتخاب نهالستان گردو مطمئن، در خرید نهال سالم بسیار تاثیر گذار است.
نهالستان ارغوان نهال با سال‌ها تجربه در زمینه تولید نهال گردو، آماده همکاری با شما باغداران و سرمایه‌گذاران عزیز است. کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان در زمینه انتخاب نهال مناسب و آماده سازی زمین، بهره‌مند شوید.

توجه به این ارقام و درآمد هر درخت گردو افراد را وسوسه می کند تا باغ گردو احداث کنند و به اصطلاح پول پارو کنند! اما به این نکته توجه کنید که اگر توانایی و علاقه شما به باغداری نباشد، قطعا شکست خواهید خورد. قبل از این که شروع به کار کنید با خودتان صادق باشید و به صدای قلبتان گوش دهید. کسب و کارهای زیادی برای عدم علاقه کارفرما با شکست روبه رو شده‌اند و همچنین بسیار کسب و کارها بوده‌اند که کارهای غیرقابل تصور را فقط به دلیل علاقه و پشتکار ممکن کرده‌اند.

 

پرفروش‌ترین نهال‌های گردو

 

نهال گردو ژنوتیپ

 

نهال گردو چندلر

 

نهال گردو فرنور

مطالب پر بازدید

خرید نهال

نهال گردو ژنوتیپ ارغوان کانادایی تیپ ۹

خرید نهال گردو

نهال گردو

خرید نهال بادام

نهال بادام

Visits: 339

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما

تماس تلفنی

مدیر فروش

ارسال سفارشات نهال

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها