بهترین نهالستان ایران

نهالستان ارغوان بهترین نهالستان ایران

اگر به دنبال خرید نهال هستید و می خواهید با خرید نهال گردو و … سرمایه خود را چندین برابر کنید، در قدم اول باید یک نهالستان خوب و معتبر پیدا کنید. بهترین نهالستان برای خرید نهال، نهالستانی است که نهال‌های خود را همراه با شناسنامه، مجوز رسمی و همچنین به صورت مستقیم و بدون واسطه تولید و عرضه می‌کند.

معرفی بهترین نهالستان هایی که در حال حاضر در کشور ما وجود دارند، موضوع این مقاله از سایت نهالستان ارغوان مهندس رسول بابایی است. برای آشنایی با برترین نهالستان های موجود در کشور به همراه خدمات و محصولاتی که ارائه می‌کنند، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

بهترین نهالستان میاندواب

میاندواب یکی از شهرستان‌های استان آذربایجان غربی در غرب ایران می باشد. در این شهرستان چندین نهالستان وجود دارد که می‌توانند به عنوان منابعی برای تهیه نهال‌های مورد نیاز مورد استفاده قرار بگیرند.

برای تعیین بهترین نهالستان در میاندواب، نیاز به بررسی و مقایسه‌ی مشخصات مختلف نهالستان‌ها با یکدیگر داریم.

در این راستا، می‌توانید با مراجعه به مجموعه‌ای از نهالستان‌های موجود در شهرستان میاندواب و بررسی موارد زیر، بهترین نهالستان را انتخاب کنید:

1- کیفیت نهال‌ها: برای انتخاب بهترین نهالستان در میاندواب، باید به کیفیت نهال‌ها توجه کنید. نهال‌هایی که در نهالستان با کیفیت بالا تولید شده‌اند، برای رشد و توسعه بهتر در زمین‌های کشاورزی و باغبانی مناسب هستند.

2- انواع نهال‌های موجود: برخی از نهالستان‌ها مختص به تولید یک نوع نهال هستند، در حالی که برخی دیگر به تولید چندین نوع نهال می‌پردازند. بهترین نهالستان باید نهال‌های مورد نیاز شما را تولید کند.

3- قیمت نهال‌ها: قیمت نهال‌ها در نهالستان‌های مختلف ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد، در نتیجه برای انتخاب بهترین نهالستان در میاندواب، باید قیمت‌های مختلف را مقایسه کنید.

4- محل نهالستان: محل نهالستان نیز به عنوان یکی از عوامل مهم در انتخاب بهترین نهالستان در میاندواب محسوب می‌شود. نهالستان‌هایی که در مناطق با شرایط آب و هوایی مساعد و با زمین‌های حاصلخیز و مناسب قرار دارند، نهال‌های با کیفیت و با عمر طولانی‌تری تولید می‌کنند.

با توجه به موارد فوق و بررسی نهالستان‌های مختلف در میاندواب، می‌توانید بهترین نهالستان را برای تهیه نهال‌های مورد نیاز خود انتخاب نمایید.

انتخاب نهالستان مناسب | از کدام نهالستان خرید کنیم؟

برای انتخاب نهالستان و خرید نهال باکیفیت باید به موارد زیر توجه کنید.

  • در زمان انتخاب نهالستان به تاییدیه و داشتن مجوز از وزارت جهاد کشاورزی نهالستان توجه داشته باشید.
  • میزان تجربه نهالستان و کیفیت نهال‌ها را مدنظر داشته باشید.
  • ضمانت بازگشت نهال یکی از امکاناتی است که برخی از نهالستان‌ها از آن استفاده می کنند. این مزیت باعث می‌شود تا با خیال آسوده تری خرید کنید.
  • نهالستان اگر تولید کننده مستقیم باشد موجب می‌شود تا نهال با قیمت مناسب‌تری به دست شما برسد.
  • نهالستان، باید انواع نهال‌ها را سالم به دست شما برساند و ضمانت کند. نحوه ارسال نهال‌ها نکته مهم دیگری است که باید توجه داشته باشید.

 

اهمیت انتخاب نهالستان در تامین نهال مرغوب

قطعا مهم‌ترین و اثرگذارترین عامل در راه اندازی باغ و برداشت محصولات مرغوب و با کیفیت، تهیه نهال پیوندی سازگار با منطقه کاشت، قوی، سالم و اصلاح شده با باردهی و عملکرد بالاست؛ اگر باغ با استفاده از نهال‌های ضعیف و بی‌کیفیت راه اندازی گردد، پس از مدتی با گذشت زمان، یا نهال ها خشک خواهند شد و یا تبدیل به درختانی ضعیف با باردهی پایین می‌گردند و در نتیجه سرمایه باغدار به هدر خواهد رفت.
نهال با کیفیت و سالم را به 2 طریق می‌توان تهیه نمود:
۱) خرید نهال مورد نظر از نهالستان‌های معتبر و مطمئن
۲) تهیه و آماده سازی نهال پیوندی توسط باغدار

بهترین نهالستان ایران

در کشور ما ایران نیز نهالستان های زیادی در مناطق خوش آب و هوای شمال و شمال غرب کشور وجود دارند که به پرورش و رشد انواع مختلف گیاهان و نهال ها مثل نهال گردو، نهال بادام و نهال انگور مشغول هستند.

در ادامه برترین های این حوزه کاری در کشور را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد تا بتوانید به راحتی برای احداث باغ خود خرید نهال مورد نظرتان را انجام دهید.

معتبرترین نهالستان ایران

نهالستان ارغوان نهال | نهالستان میاندوآب

بزرگترین نهالستان کشور

نهالستان ارغوان گردو

ارغوان1-1

ارغوان گردو یکی از معتبرترین نهالستان های کشور و منطقه بوده و با علم نوین و پیشرفته کشاورزی در آن تولید نهال می شود.

همه نهال های تولیدی مجموعه ارغوان گردو زیر نظر مهندسین متخصص و مجرب بوده که مدیریت این مجموعه با مهندس رسول بابایی می باشد.

در نهالستان ارغوان گردو تحقیقات و آزمایشات توسط محققین متخصص در روی نهال ها انجام می شود این مهندسین جهت نتیجه گرفتن از تحقیقات خود به سرتاسر زمین ها و باغات مختلف کشور سفر میکنند و تحقیقات علمی در زمینه انواع خاک و موقعیت جغرافیایی و آب و هوای هر منطقه انجام می دهند.

این تحقیقات شامل پروژه های کاشت انواع نهال های گرمسیری و سردسیری در مناطق خاص و نتیجه گرفتن از نحوه محصول دهی و میزان محصول دهی این نهال ها می باشد.

تحقیقات روی نهال های تولیدی این مجموعه انجام می شود و هدف از این تلاش ها در جهت ارائه  مشاوره های مختلف برای باغداران عزیز بصورت دقیق بوده و نتایج تحقیقات باعث می شود تا با ارائه راهکارهای علمی در توسعه تولید و احداث باغ بدون ریسک و با اطمینان کامل  نتیجه مطلوب گرفته شود.

ارائه تحقیقات علمی نهالستان ارغوان نهال

هرساله با برنامه ریزی دقیق تیم های مهندسی در فصل های مختلف جهت تکمیل تحقیقات خود به شهرهای مختلف ایران و کشورهای خارج سفر میکنند و نتایج تحقیقات خود را جمع اوری کرده و به آزمایشگاه های نهالستان ارائه می دهند

در این آزمایشگاهها نتایج تکمیلی به هیئت مدیره نهالستان ارائه می شوند و در جلسات مختلف برای مناطق مختلف بهترین رقم نهال تعیین می شود.

لذا مشتریان عزیز با ارائه آدرس دقیق خود به نهالستان می توانند بهترین مشاوره را از مهندسین پاسخگو دریافت کنند.

ارتباط با مدیریت نهالستان ارغوان نهال

مهندس بابایی فوق تخصص باغداری بصورت مستقیم با مشتریان در ارتباط می باشد و همه مشتریان عزیز می توانند با شماره های زیر با مهندس بابایی بصورت مستقیم در ارتباط باشند.

از انجا که مراجعین از سرتاسر کشور بصورت گسترده می باشد در صورت لزوم در فصل های نهال کاری می توانید از منشی های شرکت وقت قبلی تعیین کنید تا در اسرع وقت برای شما وقت مشاوره تعیین گردد.

ارغوان نهال مهندس بابایی
مدیر ارغوان نهال مهندس بابایی

 مدیریت نهالستان مهندس رسول بابایی (پدر گردو ژنوتیپ ارغوان تیپ9)

مهندس رسول بابایی دارای مدرک دکترا از دانشگاه آلمان و مدرگ فوق تخصص باغداری از  دانشگاه ملبورن (UMelb) استرالیا ( پیشرفته ترین دانشگاه باغداری در جهان) می باشد.

همه تحقیقات میدانی زیر نظر مهندس رسول بابایی انجام می شود.

در نهالستان ارغوان نهال یکی از برترین نژادهای گردو کشف و به تولید انبوه رسیده هست.

این گردو که تا به امروز بهترین گردوی شناخته شده در جهان هست با اصلاحات تخصصی  روی نهال گردوی کانادایی انجام شده و در زمین های حاصلخیر دشت میاندوآب بصورت گسترده و انبوه تولید می شود.

شایان ذکر هست نهال گردو ژنوتیپ ارغوان تیپ 9 مخصوص نهالستان ارغوان نهال بوده و در هیچ جای دیگری تولید نمی شود.

این نهال فقط با لیبل و کد مخصوص ارغوان نهال معتبر بوده و بجز آن هر نهال گردویی با نام های زنوتیپ تیپ 9 یا ژنوتیپ ارغوان تیپ 9 در جاهای دیگر نامعتبر می باشد.

این نهال با قیمت 15 دلار در خارج از کشور و با قیمت 150 هزار تومان در داخل ایران به فروش می رسد. و تنها روش خرید این نهال مخصوص فقط تماس با شماره تماس 09141836535 معتبر می باشد.

سرمایه گذاری در کاشت نهال گردو: راهی برای کسب درآمد میلیاردی
نهال گردو ژنوتیپ ارغوان تیپ9 پر ریشه و با کیفیت عالی

ارتباط با نهالستان

شماره تماس

Visits: 581

دیدگاهتان را بنویسید

تماس با ما

تماس تلفنی

مدیر فروش

ارسال سفارشات نهال

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها